21 Nisan 2011 Perşembe

Hoşgeldim ;)

İki haftalık blog izleme çılgınlığından sonra iş yerinde iş yapmayıp saatlerce o blog senin o blog benim gezdikten sonra artık benim de bir blogum olması gerektiğine karar verdim.İzleyicim olur mu olmaz mı bilinmez ama çocukluğumdan beri yazmayı sevdim,sayfalarca,defterler dolusu günlüklerim hala duruyor.Evlillik hazırlığı yapan,Ankarada yaşayan,26 yaşında bir bloggerım artık ben :)))

13 yorum:

 1. o zmn ben de bu yeni bloggera hoşgeldin ve hayırlı olsun diyorum :))

  YanıtlaSil
 2. teşekkür ediyorumm :))

  YanıtlaSil
 3. Hoşgeldin canım :) Kardeşine böyle bir görev vermen harika. Muhtemelen aynı sınıftayızdır tabi o da Pazar dersine geldiyse :) Bu Pazar derse geldiğinde bulsun beni zaten kurstaki tek blogger benim ;)

  YanıtlaSil
 4. Hoşbuldum ,) Bakalım kendisi nasıl bir düğün fotoğrafçısı olacak.Bu pazar kursta bulur seni.Senden de fotograflar bekliyrouz :)bakalım nasıl bir etkisi olacak kursun,ilerde ben de düşünüyorum.

  YanıtlaSil
 5. Hoşgeldin aramıza. Hemen hemen aynı tarihlerde nişanlanmışız bu arada. İkimiz içinde hayırlı olsun. Çok tebrik ediyorum seni :)

  YanıtlaSil
 6. Gerçekten hoş geldin, güzel postlarını bekliyoruz :)

  YanıtlaSil
 7. öncelikle tebrikler..Allah tamamına erdirsin inşallah..hoşgeldin aramıza..

  YanıtlaSil
 8. Güzel şeyler dükkanı; teşekkür ederim.aminnn inşallahh.Hoşbulduk :)

  Sj; Gerçekten hoşbulduk,buara uzuuunn saatler postları okumakla geçiyorum, alıştıkça yazıcam inşallah

  Miss Sensible; Hoşbulduk :) evet Mayıs ayı bizim nişan ayımız oldu,düğün ayımzda aynı galiba.İnşallah ikimiz de sorunsuz atlatırız bu dönemleri..

  Handecim hoşbulduk ,)

  YanıtlaSil
 9. pembeesinti ;hoşbuldum,sen de bloguma hoşgeldin ,)

  YanıtlaSil